Obchod

DOPRAVA ZADARMO NAD 100€
s DPH v rámci Slovenska

Kategórie

Kategórie

Vo vôni biele ovocie s dominanciou žltých jabĺk, citrusy, dotyky kvetov. Stredne plná chuť, parádne kyselinky dodávajú sviežosť a šťavnatosť.

17,00

Vôňa plných muškátových tónov, kvetov, zrelým bielym ovocím, korením. Suché, pomerne plné s dobrou štruktúrou a šťavnatosťou.

17,00

Plná staroružová farba. Čistá ovocná vôňa s dominanciou červeného ovocia. Chuť je dobre štrukturovaná, plná sviežosti a šťavnatosti.

19,00

Zlatožltá farba, s ovocnou vôňou pestrej palety citrusového ovocia a jabĺk. Chuť vína je plná šťavnatých dužín citrusových plodov, so sviežimi kyselinkami.

13,00

Iskrivá žlto-zlatá farba strednej intenzity. Elegantná a nevtieravá vôňa s dominanciou bieleho ovocia, marhuľového kvetu a minerálov. Stredne plná chuť s príjemnými kyselinkamy a krémovosťou.

11,00

Zlatá farba strednej intenzity. Elegantná s dominanciou bieleho ovocia, marhuľového kvetu . Stredne plná chuť s príjemnými kyselinkamy a krémovosťou.

12,00

Plná zlatá farba. Harmonická vôňa je plná prezretého ovocia, dotykov minerality s jemnými nuansami dubového sudu. V chuti je plné, krémové.

12,00

Plnšia slamovo-žltá farba. Výrazná jemne citrusovo oranžová vôňa. V chuti výrazná, bohatá vyváženou štruktúrou.

14,00

Zrelšia slamovo-žltá farba. Veľmi svieža, čistá ovocná vôňa. Svieža, stredne plná chuť so suchým dochuťom.

17,00

Svetlejšia slamovo-žltá farba. Veľmi svieža, čiastá ovocná vôňa. Stredne plná chuť so štavnatím dochutom.

16,00

Plnšia slamovo-žltá farba. Svieža jemne citrusová vôňa. V chuti pekne vyvážené s dobrou štruktúrou.

17,00

Slamovo-žltá farba. Výrazná muškotová sladká vôňa Stredne plná chuť so štavnatím dochutom.

16,00

Pomenovaním Schiller dáva najavo, že sa nejedná o bežné rosé.
Víno má číru, tehlovú farbu, vôňa je plná zrelého červeného ovocia s dominanciou jahôd, malín a ríbezlí V chutí svieže a šťavnaté.

16,00

V intenzívnej vôni po zrelého červeného ovocia, lesných bobuľovín. a minerálov.
V chuti upúta sviežosť a lahodnosť.

19,00

Tmavý nepriehľadný rubínová farba, elegantná plnšia vôňa, s dominanciou tmavého ovocia, korenia a minerálov. Plná šťavnatá chuť, svieža kyselinka.

16,00

Tmavá, takmer nepriehľadná červená farba. Bohatá vôňa s dominanciou zrelých tmavých bobuľovín, sliviek s dotykmi kávy, tabaku. Na jazyku zrelé tmavé ovocie, sviežosť a šťavnatosť.

17,50

Veľmi tmavá, fialovo-čierna farba vína. Vôňa je mimoriadne koncentrovaná, hustá, zrelých čiernych bobuľovín a sliviek. Chuť vína je plná, mäsitá a šťavnatá.,

19,00